Kalite Politikamız

Elizanlife Mobilya Kalite Politikamız
1.Sınıf Malzeme ve kusursuz bir işçilik ile Tasarladığımız ürünleri, Elizanlife Mobilya’ nın  1. Sınıf  kalitesiyle sizler için üretiyoruz.

Elizanlife Mobilya Sosyal Uygunluk standartları ile ürün veya hizmetlerini gerçekleştirirken, Sağlığınız için akustik detaylara kadar değerlendirmeler güdümünde  iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymayı, çevre kirlenmesinin önlenmesine uygun hareket etmeyi benimsemiştir.

Elizanlife Mobilya Sağlık ve Sosyal Sorumluluk gereklerinin bir şirket kültürü haline gelmesini hedeflemektir.

Siz de Evinize  dönmek için sabırsızlanan müşterilerimiz olmakta haklısınız çünkü konforu ile evinizde sizi bekleyen Elizanlife Mobilya’ nın tasarım ödüllü mobilyaları var.

Kalite politikamız da 1. Öncelik Kalite
Bazı küçük detaylar vardır ki bütünü güzel gösterir. Detaylarındaki tutkuyu ve tasarımın güzelliğini Elizanlife ile keşfet!

Elizanlife Kalite Politikamız doğrultusunda üretilen

Şık ve göz alıcı tasarımlı ürünlerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız…

Yüksek düzeyde  kaliteyi ilke edinen firmamız bir çok ürünü ile tasarım ödülüne de layik görülmüştür.

Tasarım ödüllü mobilyalarımız İnegöl deki fabrikamızda deneyimli usta eller tarafından a kalite malzemeler kullanılarak üretimektedir.

1.Sınıf Malzeme ve kusursuz bir işçilik ile Tasarladığımız ürünleri, Elizanlife Mobilya’ nın  1. Sınıf  kalite politikası ile sizler için üretiyoruz.

Firmamız kurulduğu 1994 yılından bu yana kalitesini tasarım ve diğer her alanda ispat etmiştir. Sizlere sunduğu tasarım ödüllü mobilyalarının tümünde kullanılan malzemeler çevre dostu ve insan sağlığına zararsız olduğu kanıtlanmış malzemelerdir.

Rahatlığın Sıcak Durağı...